Pixel Tablet’in yeni görüntüleri ortaya çıktı

Teknoloji meraklılarının heyecanla bekledikleri yeni Pixel Tablet modelinin görüntüleri sızdırıldı. Tablet ekranındaki Snoopy görüntüsü Photoshop ile oluşturulmuş olsa da, cihazın arka tarafındaki fotoğrafta görülen açma-kapama anahtarı gerçek. Bu anahtar, cihazın üst sol kenarında bulunuyor ve daha önce paylaşılan Pixel Tablet fotoğraflarında görünmüyordu. Bu nedenle, anahtarın cihaza yeni eklenen bir özellik olduğu düşünülüyor.

Pixel Tablet, stant modunda olduğu zaman akıllı bir ekran görevi görüyor. Bu nedenle, açma-kapama anahtarı, mikrofonu ve kameraları hızlı bir şekilde devre dışı bırakmak ve istenildiğinde etkinleştirmek için hızlı bir yoldur. Tablet, “Google Pixel Tablet Stand” kullanıldığında bir Google Nest Hub akıllı ekran haline gelecektir. Aksesuar ayrıca Pixel Tablet’i şarj eder ve bir hoparlöre sahiptir.

Pixel Tablet’in yeni görüntüleri ortaya çıktı

Pixel Tablet Pro gibi birden fazla model hakkındaki spekülasyonlar devam ederken, 10 Mayıs’ta Google’ın yıllık Google I/O geliştirici konferansında her şeyin ortaya çıkması bekleniyor. Anahtar notları, Google’ın YouTube kanalından mevcut bir yayın akışıyla izlenebilecek.

Yakın zamanda FCC tarafından sertifikalandırılan Pixel Tablet, GTU8P model numarasını taşıyor ve yakındaki Android cihazlardan dosya ve veri transfer etmek için Ultra Geniş Bant (UWB) yongasına sahip olacak. Ayrıca, UWB çipi, tablette depolanan müziğin, bir UWB çipine sahip Nest akıllı hoparlörde oynatılmasına izin vereceği spekülasyonları da var.

Pixel Tablet’in 1600 x 2560 çözünürlüklü 11 inç LCD ekranı olacağı söyleniyor. Google Tensor 2 yonga seti, Pixel Tablet’e güç verecek isim olacak. Konfigürasyon seçenekleri arasında 6GB RAM ve 128GB veya 256GB depolama olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir