Jack Black gecikmeli Minecraft film uyarlamasında Steve’i canlandıracak

Minecraft uyarlaması 2014’ten beri geliştirilme aşamasında. Önceki en az üç yönetmen (Shawn Levy, Rob McElhenney ve Peter Sollett) ve iki kaçırılan yayın dönemi (2019 ve 2022) arasında oldukça uzun zaman geçti. Şu anki hedef tarihi ise 4 Nisan 2025.

Projenin yeni yazarları henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, sandbox oluşturma oyununu olay örgüsüne dayalı bir Hollywood gişe rekorları kıran filme uyarlamak, yazarların bol miktarda yaratıcılığına olanak tanıyacak. 2019’da yayınlanan (hala geçerli olabilir veya olmayabilir) bir olay örgüsü özeti, filmi “genç bir kız ve onun alışılmadık maceracı grubunu” konu alan bir hikaye olarak tanımlıyor. Kötü niyetli Ender Ejderhası bir yıkım yoluna çıktıktan sonra güzel, bloklarla dolu Overworld’ü kurtarmak zorundalar.”

Jack Black gecikmeli Minecraft film uyarlamasında Steve’i canlandıracak

Black, The Super Mario Bros. Movie’deki sevilen Bowser performansından yeni çıktı ve oyun uyarlamalarında olağanüstü komedi yeteneğini gösterdi. IGN, Black’in her iki oyun rolünün de (Bowser ve Steve) Super Smash Bros. Ultimate’da yer aldığını belirtti.

Deadline, Warner Bros, Vertigo, Legendary, Mojang / Microsoft ve On the Roam’dan filmin prodüksiyonunun yakında başlayacağını söylüyor. Emma Myers, Danielle Brooks ve Sebastian Eugene Hansen kadroda Black ve Momoa’ya katılmak üzere anlaşma imzaladılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir