Muharrem İnce: Cuma gününe kadar sabretmenizi rica ediyorum

Yerel seçimler yaklaşırken partiler arası işbirliği görüşmeleri de devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda CHP Genel Başkanı Özgür Özel’le bir görüşme gerçekleştiren Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Aylardır konuşmuyorum, sabrettiniz. Cuma gününe kadar daha sabretmenizi rica ediyorum. Her şey Memleket için” mesajı paylaştı.

GÖRÜŞMEDE OLUMLU MESAJLAR VERİLMİŞTİ

Geçtiğimiz haftalarda Muharrem İnce CHP genel merkezini ziyaret etmişti. “Hayırlı olsun” ziyaretinin ardından Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ise görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “Cumhuriyet Halk Partisi amiral gemisidir” diyen İnce, şöyle konuşmuştu:

“Son yaşanan seçimde de ne yazık ki hem Cumhurbaşkanlığı hem de Meclis çoğunluğunu ele geçirmiş bir iktidar var. Bu psikolojik üstünlükle bu seçimlere giriyor. Onun için Sayın Genel Başkana, Sayın Özgür Özel’e, Cumhuriyet Halk Partisi amiral gemisidir. Bugün muhalefetteki en güçlü partidir, o konuda görüşlerimizi aktardık. Türkiye nasıl yeniden ayağa kaldırılır, nasıl bir topyekûn mücadele edilir bu konuda görüşlerimiz neyse dilimizin döndüğü kadar kendisiyle bunları paylaştık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir